Neden internet sitem olmalı?

  • 11 Aralık 2018

Aslına bakarsanız ” Neden bir internet sitem olmalı” sorsunun cevabını çevremize bakarsak kendimiz bulabiliriz. Günümüz teknolojisinde artık neredeyse her bireyin interneti cebinde taşıyor. Böylesine geniş ve ulaşılması kolay olan bir alanda bence sizde yer almalısınız.Neden bir internet sitem olmali?
Sadece web sitesi yeterli degildir.

Sadece bir web sitesi yaptırarak istediğiniz kitleye ulaşamazsınız tabi ki. Doğru kanallara kanalize olarak , bu noktada doğru kişilerin karşısına çıkmak çok önemlidir.

Dogru karar

Neden internet sitem olmalı?

Habertürk gazetesinin haberine göre, Türkiyede internet kullanıcı oranı %66 dan 2018 senesinde %73’e arttığını söylüyor. Bu demek oluyor ki artık klasik esnaflıktan biraz daha dijital , yani e-ticaret olarak bilinen yeni nesil ticarete sizde başlamalısınız.

Marka bilinirliligi

Web siteniz sadece internet üzerinden para kazanmaya odaklı olmayabilir. Firmanızın ürünlerini sergileyebilir, adresinizi paylaşarak insanların sizlere ulaşmasını daha kolay hale getirebilir, kurumsal kimliğinizi paylaşarak müşterilerinizin sizin hakkınızda daha detaylı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz.

Bir web sitesi yaptırma fikrine sahip olduysanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunabilir , ortak projeler ortaya çıkartabiliriz. 19 yılı aşkın internet tecrübelerimi sizinle paylaşarak yanlış kararlar almanıza engel olabilir ve birlikte doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayabilirim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please mark all required fields.